Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Posiadacze Battlefield 1 mogą pobrać wszystkie dodatki do gry za darmo!

EA udostępnia dla wszystkich graczy Przepustkę Premium.

16 nowych aren, nowe tryby, bronie, pojazdy i klasy. To wszystko czeka na graczy, którzy mają Battlefield 1. EA postanowiło dać za darmo całą zawartość Przepustki Premium. Jest to jednocześnie realizacja planu, który EA ogłosiło przy okazji zapowiedzi Battlefield V. To koniec wprowadzania przepustek sezonowych, które dzielą graczy na tych, którzy mają dostęp do nowych map i zawartości i tych mających jedynie podstawową wersję gry.

Warto jednak się śpieszyć z pobraniem Przepustki Premium. EA udostępnia ją tylko do 18 września. Z darmowych dodatków mogą skorzystać posiadacze PC, PS4 oraz XOne. Dodatki dostępne są w ramach platform dystrybucji cyfrowej połączonych z danym sprzętem.

Jeśli ciekawi Was, co znajduje się w Przepustce Premium, zernijcie okiem na poniższy materiał wideo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się