Gry od Valve na Nintendo Switch. Fani „pstryczka” dostaną dwie części Portala

Portal 2 Postacie
Switch

To dość zaskakująca zapowiedź, której raczej nikt nie miał prawa się spodziewać. Na Nintendo Switch trafią obydwie części serii Portal.

Valve i Nintendo? A to ci dopiero!

Portal przeteleportował się na Switcha

Portal: Companion Collection to paczka zawierająca obie części popularnej serii gier logicznych od Valve. I, co najważniejsze, trafi na konsolę Nintendo Switch. Tego się nie spodziewaliście, prawda?

Valve na Switchu oficjalnie staje się prawdą, choć zasadniczo to nie jest pierwszy kontakt serii gier o portalach z Nintendo. Wcześniej dostaliśmy Bridge Constructor: Portal, no ale nie jest to jednak pełnoprawna część cyklu, a zupełnie inna gra inspirowana jedynie dziełem Valve.

Dość powiedzieć, że posiadacze Switcha będą mogli zagrać w niezwykle ciepło przyjęte przez graczy, jak i krytyków gry. W końcu Portal to naprawdę udana wariacja gry logicznej, która niejednokrotnie zmusza nas do wysilenia szarych komórek. I oferuje interesującą historię z bardzo dziwacznymi postaciami. Co ciekawe, „dwójka” na Switchu ma oferować różne tryby kooperacji – lokalny, online oraz split-screen.

Całość wyceniono 19.99 dolarów, czyli około 80 złotych. Niestety, nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery paczki.

W trakcie minionego Nintendo Direct nie brakowało interesujących zapowiedzi. Fani Mario Kart mogą liczyć na nową zawartość do najnowszej części, z kolei entuzjaści RPG też mogą zacierać już ręce.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie