Mario Kart 8 Deluxe niczym Super Smash Bros. Gra otrzyma aż 48 nowych tras

Mario Kart 8 Deluxe - grafika
Switch

Nintendo chce z Mario Kart 8 Deluxe zrobić to, co zrobiło z ostatnim Smashem. Deweloperzy planują wzbogacić tytuł o mnóstwo odświeżonej zawartości.

Nintendo dorzuciło do pieca, przedstawiając ogrom nowej zawartości.

Mario Kart 8 Deluxe przytłoczy nas liczbą tras

Nintendo zorganizowało wczoraj Nintendo Direct, czyli specjalne wydarzenie, w którego trakcie firma podzieliła się zmierzającymi do nas nowościami. Zapowiedziano m.in. Xenoblade Chronicles 3, ale fani Mario również nie powinni czuć się zawiedzeni.

Przed wydarzeniem wielu specjalistów wskazywało na zapowiedź zupełnie nowej gry Mario Kart. Tytuł rzekomo miałby być tym, czym dla bijatyk jest Super Smash Bros. Ultimate. Fani powinni oczekiwać więc odświeżenia klasycznych tras z poprzednich odsłon, tak więc nowa część miała rzekomo być najbardziej kompletnym wydaniem, jakie do tej pory się ukazało. Okazuje się, że plotki te niejako się sprawdziły, ale nie doczekamy się nowej części serii.

Wszystko dlatego, że do Mario Kart 8 trafi zestaw DLC oferujących klasyczne, znane fanom trasy z praktycznie każdej poprzedniej odsłony. Łącznie ma ich być aż 48, dzięki czemu łączna liczba dostępnych torów zostanie podwojona. „Booster Course Pass” ma ukazywać się w częściach w ciągu kolejnych dwóch lat. Każda część zaoferuje 8 zremasterowanych torów.

Pierwsze DLC w ramach przepustki wyjdzie już 18 marca. Możemy spodziewać się m.in. Coconut Mall z Mario Kart Wii, Choco Mountain z Mario Kart 64 czy Tokyo Blur z Mario Kart Tour. Całość wyceniono na 24.99 USD (około 100 złotych) za 48 tras, ale wejdą one również w skład Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie