Xenoblade Chronicles 3 oficjalnie. Pierwszy zwiastun zapowiada epicką podróż

Xenoblade Chronicles 3 bohaterowie na zwiastunie
Switch

Xenoblade Chronicles 3 zostało oficjalnie zapowiedziane w trakcie Nintendo Direct! Fani serii mogą już zacierać ręce. Zwiastun zdradza rychłą datę premiery.

Nintendo nie odpuszcza i ponownie zachęca do nabycia Switcha swoimi „ekskluzywami”.

Xenoblade Chronicles 3 na Nintendo Direct

Wczoraj odbyła się oczekiwana prezentacja Nintendo Direct. W jej trakcie poznaliśmy informacje na temat kolejnych tytułów zmierzających na Switcha. I, trzeba przyznać, wielkie „N” wie, jak kończyć.

Na samym końcu dostaliśmy bowiem dość niespodziewany zwiastun trzeciej części Xenoblade Chronicles. Choć o samej grze słyszeliśmy już wcześniej, nie były to żadne oficjalne informacje. Ot, branżowi specjaliści wskazywali, iż tytuł faktycznie powstaje i, co najważniejsze, niedługo może zadebiutować.

No i w końcu się stało. Rzućcie okiem na poniższy zwiastun. To także chyba bardzo słuszny argument przeciwko wszelkim sceptykom uważającym, że ze Switcha „więcej się nie wyciśnie”. Tytuł nie tylko wygląda przepięknie, ale i intrygująco pod względem fabularnym. Choć nie znamy szczegółów na temat rozgrywki, spodziewam się raczej rozwinięcia mechanik z poprzedniej części.

Xenoblade Chronicles 3 wyjdzie już w… sierpniu tego roku! Więcej informacji niestety nie znamy, ale z pewnością podzielimy się nimi, gdy tylko deweloperzy zaprezentują więcej informacji. Na stronie eShop wisi już oficjalna karta produktu, na której zapoznacie się z pierwszymi screenshotami z produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie