Popularny gracz World of Tanks zmarł w trakcie charytatywnego streamingu

Niespodziewana śmierć Briana “Poshybrid” Vigneaulta w trakcie akcji charytatywnej.

Trzy dni temu w trakcie 22. godziny charytatywnego streamingu organizowanego przez fundację Make-A-Wish, Brian “Poshybrid” Vigneault zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. 35-letni ojciec trójki dzieci oraz znany gracz w World of Tanks, miał na swoim koncie wiele streamingów, które trwały ponad 20 godzin. Wszystkie były związane z akcjami charytatywnymi.

Według moderatorów wydarzenia, Poshy powiedział, że idzie na papierosa i opuścił streaming, wszyscy zostaliśmy na miejscu sądząc, że mu się przysnęło – relacjonuje jeden z moderatorów. Detektyw z Virginia Beach potwierdził, że Brian Poshybrid Vigneault zmarł. Policja prowadzi obecnie dochodzenie w sprawie śmierci streamera. Jednak ważne odnotowania jest to, że na podstawie obecnego stanu postępowania, nie znaleziono żadnych powiązań pomiędzy wielogodzinnym graniem, a śmiercią streamera.

Wargaming wydało z racji tego smutnego wydarzenia takie oto oświadczenie:

Wargaming jest zasmucone informacją o utracie streamera Briana Vigneault znanego jako PoShYbRiD – oddanego gracza w World of Tanks, który czynnie wspierał fundację Make-A-Wish. Przekazujemy najszczersze kondolencje dla jego rodziny i przyjaciół w tym trudnym czasie.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.