Polskie studio podało datę premiery gry MouseCraft

0 komentarzy

Gra logiczna utrzymana w zabawnej konwencji opowiada o myszach, którym pomagamy zdobyć ser.

Tytuł pojawi się na PC, PS4, PS3 oraz PS Vicie 9 lipca. Produkcja od Crunching Koalas łączy elementy charakterystyczne dla Tetrisa i serii Lemmings. Zasady opierają się na układaniu klocków w takich miejscach na planszy, by sympatyczne zwierzątka były w stanie dotrzeć do upragnionego celu jakim jest przysmak. Rzecz jasna zadanie to nie należeć będzie do najprostszych. Początkowe poziomy z 200 plansz jakie przygotowali twórcy nie są specjalnie wymagające, z czasem jednak poprzeczka zostanie podniesiona wyżej.

MouseCraft zawierać będzie dwa tryby rozgrywki. Pierwszy z nich Arcade nagradzać będzie przede wszystkim za szybkie tempo działania i refleks. Puzzle z kolei to jak sama nazwa wskazuje łamigłówki, nad którymi trzeba będzie posiedzieć nieco dłużej, nie musząc z kolei przejmować się upływającym czasem.

Warto nadmienić, że tytuł powinien przyciągnąć zarówno młodsze grono odbiorców jak i starych wyjadaczy. Kreskówkowa oprawa graficzna zachęci do główkowania dzieciaki, natomiast gracze z dłuższym stażem powinni sobie przypomnieć staroszkolne serie (m.in. Lemmings) przy których spędzali przed laty całe godziny.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się