Polska gra o Dzikim Zachodzie Hard West ma datę premiery

Taktyczna, turowa gra Hard West od polskiego CreativeForge Games trafi w wersji cyfrowej na PC, Maca i Linuksa już 4. listopada i z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników sześciostrzałowych rewolwerów i nadprzyrodzonych mocy.

Rozpoczynające się dzisiaj zamówienia przedpremierowe pozwalają nabyć Hard West z atrakcyjną, 20% zniżką. Regularna cena gry to 19.99 euro. Ogłoszona jednocześnie Edycja Kolekcjonerska (cena regularna: 24.99 euro) zawiera dodatkowo oryginalną ścieżkę dźwiękową, piękny artbook i komiks osadzony w uniwersum gry.

Hard West to druga gra warszawskiego studia CreativeForge Games. W produkcji uczestniczyli m. in. scenarzysta Haris Orkin („Company of Heroes 2”, „Dying Light”, seria „Call of Juarez”) oraz kompozytor Marcin Przybyłowicz („Wiedźmin 3: Dziki Gon”).


Gracze rozegrają 40 misji pełnych bandytów, kultystów i kanibali. Wraz z rozwojem fabuły zgłębią tajemne plany starożytnych sił a ich kroki odbiją się echem i przyniosą konsekwencje nawet w odległej przyszłości.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

10 Shares
Share10
+1
Tweet