Dodatek Hard West: Scars of Freedom od dzisiaj do pobrania

Zobaczcie, co ciekawego twórcy wymyślili tym razem.

Scars of Freedom to dodatkowy scenariusz do Hard West na PC (Win/Mac/Linux), dostępny do pobrania od dzisiaj w cenie 2,99 euro, a bezpłatny dla wszystkich wspierających grę na Kickstarterze. Oferuje nowy scenariusz łączący motywy gotyckiego horroru oraz klasycznego westernu. Znajduje się w nim siedem misji pełnych taktycznych zmagań turowych, 10 grywalnych postaci i nowy, upiorny system rozwoju postaci.

Gracze znów mogą rozwijać postacie rewolwerowców wedle swoich upodobań, tym razem w bardziej dosłowny sposób. Przeszczepiając nowe części ciała i organy, gracze mogą zmienić Libertee i innych bohaterów w wyspecjalizowane maszyny zniszczenia. Wątroba hazardzisty przyniesie pecha wszystkim wokół, a mózg wampira umożliwi regenerację zdrowia w cieniu. Te i wiele innych opcji wiąże się z nowymi umiejętnościami i bonusami w walce.


Po ucieczce z niewoli, Libertee pada ofiarą eksperymentów szalonego chirurga. Jej ciało zostaje zdeformowane, ale wzmocnione i obdarzone niezwykłymi zdolnościami. Bohaterka rusza w pościg za sprawcą swojej mimowolnej przemiany, ale wkrótce będzie musiała wybrać między zemstą, a stawieniem czoła wrogowi groźniejszemu, niż jakikolwiek pojedynczy człowiek – czytamy w opisie dodatku.

Zwiastun Hard West: Scars of Freedom:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet