Darmowe gry w Humble Weekly Bundle od Gambitious

Cóż takiego można zgarnąć tym razem? Sprawdźcie!

Wydawnictwo Gambitious Digital Entertainment i Humble Bundle przygotowały specjalną tygodniową ofertę na gry takie jak Hard Reset Extended Edition i Train Fever. Wszyscy kupujący, niezależnie od kwoty, jaką zapłacą, otrzymają też kupon zniżkowy na Hard West oraz Pathologic Classic HD.

Większość tytułów jest dostępna w takiej promocji po raz pierwszy. Jest to zatem świetna okazja do nadrobienia zaległości lub uzupełnienia swojej kolekcji o edycje specjalne. W nowej ofercie Humble Weekly Bundle gracze mogą wybrać trzy poziomy zakupu. W opcji podstawowej (za dowolną kwotę) otrzymają Hard Reset Extended Edition – grę stworzoną przez polskie studio niezależne Flying Wild Hog, na tym poziomie można otrzymać także wciągającą platformówkę Mutant Mudds Deluxe oraz Breach & Clear. Natomiast ci, którzy zdecydują się zapłacić kwotę wyższą od średniej, otrzymają klimatyczną pierwszoosobową grę logiczną Magnetic: Cage Closed, okraszony barwnym pixel-artem Xeodrifter Special Edition, a także Breach & Clear: Deadline.

Za 8$ dostępna jest dodatkowo gra Train Fever – złożona symulacja ekonomiczna nawiązująca klimatem do klasycznego Transport Tycoon, poświęcona kolei. Według redakcji Rock Paper Shotgun jest to gra, w której przyjemności z grania nie da się uniknąć.


Bieżący Humble Weekly Bundle przykuwa uwagę nie tylko ofertą. Na kupujących czeka bowiem specjalnym bonus – każdy kto kupi tę paczkę otrzyma kupony zniżkowe na najnowsze tytuły wydane przez Gambitious: Hard West (25% zniżki) oraz Pathologic Classic HD (33% zniżki).

Oferta Humble Weekly Bundle z grami Gambitious jest dostępna do czwartku 10 grudnia, do godziny 20:00 czasu polskiego.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet