Polski “symulator policjanta” zaprezentował darmowy prolog. Oto Police Shootout

Police Shootout
Newsy PC

Na Steamie można już bezpłatnie zagrać w Police Shootout: Prologue. W ten sposób możecie sprawdzić, jak zapowiada się nowa polska gra.

Warto to potraktować jako swoiste demo produkcji, na której premierę jeszcze czekamy. Pełna wersja Police Shootout ma bowiem dopiero zadebiutować, choć twórcy nie podali jak na razie daty premiery. Z zakładki na Steamie wynika, że tytuł jest już prawie skończony – a dowodem tego ma być opublikowany właśnie prolog. Gra w każdym razie zapowiada się całkiem ciekawie; wcielamy się tu w policjanta wykonującego coraz trudniejsze zadania. Przy okazji możemy poznać także jego historię i dowiedzieć się, jak wyglądała jego dotychczasowa kariera.

“Załóż mundur i przygotuj się na najbardziej zaskakujące interwencje w karierze policjanta! Rozwiązuj policyjne sprawy i zdobywaj doświadczenie. Dowiedz się dlaczego dobry, młody policjant porzucił karierę w wielkim mieście i przeniósł się do małego miasteczka San Adrino.”

– oficjalny opis gry na Steamie.

Od wczorajszej premiery Police Shootout: Prologue gra zebrała 32 recenzje, z czego 93% to pozytywne opinie. Recenzenci podkreślają zwłaszcza realistyczność produkcji, choć zauważono również kilka niedociągnięć – w tym choćby małą liczbę broni do wyboru. Oczywiście wszystko może się jeszcze zmienić do czasu wydania pełnej wersji, jednak jak na razie wszystko wskazuje na to, że otrzymamy całkiem ciekawą propozycję dla wielbicieli klimatów w stylu LA Noire.

Za Police Shootout odpowiada polska firma Games Incubator, należąca do spółki PlayWay.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie