Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Polacy pokazują KURSK. Nowy materiał prosto z gry

Jujubee opublikowało nowy zwiastun zapowiadający grę KURSK. Co warte podkreślenia wszystkie materiały wideo pochodzą bezpośrednio z gry.

Tym samym ujęcia z filmiku prezentują aktualny poziom jakościowy produkcji, a warto przy tym odnotować, że cały zespół odpowiedzialny za KURSK będzie nanosił dalsze szlify aż do dnia oficjalnej premiery.

Materiał wideo ukazuje zarówno momenty przed, jak i po katastrofie okrętu i jest dostępny w rozdzielczości QHD w 60 klatkach.

Z twórcami “KURSKA” będzie można się spotkać na targach Gamescom w Kolonii w dniach od 21 do 23 sierpnia (Hala 2.2, Stoisko D-055).

Warto odnotować, że Jujubee uruchomiło także przedsprzedaż swojego flagowego tytułu przygodowo-dokumentalnego KURSK. Grę KURSK w przedsprzedaży można już zakupić w oficjalnym sklepie Jujubee (klucz Steam) pod adresem http://preorderkursk.com oraz na Humble Store. Możliwość zakupienia produkcji w przedsprzedaży w innych sklepach cyfrowych również pojawi się przed premierą tytułu.

Premiera tytułu na komputerach PC jest zaplanowana na 11 października 2018 roku. W późniejszym czasie tytuł ma zadebiutować na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

KURSK to pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. Tytuł będzie się koncentrował na tragedii rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego K-141 Kursk, który zatonął na morzu Barentsa w sierpniu 2000 roku. Fabuła gry będzie w większości oparta na faktach, dzięki czemu gracze staną się świadkami dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%