TOP 5 najlepszych filmików tygodnia [#2]

Zeszły tydzień przyniósł ze sobą zapowiedzi ciekawych tytułów (jedną z Polski!) oraz kilka materiałów premierowych. Wybraliśmy dla Was te najlepsze.

Zapraszamy do kolejnego przeglądu tygodnia, w którym zamiast czytania tony starych newsów proponujemy spojrzeć na najciekawsze trailery, gameplaye, teasery czy reklamy. Nie chodzi jedynie o efektowne materiały, lecz również takie, które niosą ze sobą ważne dla graczy informacje.


Ostatnie dni obfitowały zarówno w świetne zapowiedzi, którym towarzyszyły pierwsze materiały wideo, jak i filmiki wypuszczane z okazji premier większych i mniejszych tytułów. Co warto zobaczyć jeszcze raz? Na pierwszy ogień coś dla fanów palenia gumy na asfalcie, czyli świeżutki Need for Speed!

Electronic Arts zaskoczyło nas trochę zapowiadając, że tytuł nie otrzyma podtytułu Most Wanted czy Underground. To po prostu… Need for Speed. Posiadaczy starszych konsol może niestety zaboleć, że gra pojawi się jedynie na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Premiera gry powinna nastąpić jesienią tego roku – będzie otwarty świat, rozbudowana fabuła i nocne wyścigi po mieście.

NA DRUGIEJ STRONIE CHWILA GROZY Z NOWYM POLSKIM TYTUŁEM

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

16 Shares
Share16
+1
Tweet