Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Pokaz gier na PS5 już za kilka dni – sugeruje Jason Schreier

Jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży Jason Schreier wyjawił, że Sony planuje zorganizować pokaz gier na PS5 w ciągu najbliższego tygodnia. Najpewniej będzie to 3 czerwca (środa).

Fani PlayStation oczekują prezentacji next-gena, której data do tej pory nie została ujawniona (wciąż istnieje prawdopodobieństwo, że Sony wyrobi się z tym przed okresem świątecznym). Tymczasem były reporter Kotaku Jason Schreier wyjawił na łamach Bloomberga, z którym obecnie współpracuje, że gry na PS5 doczekają się pokazu już w ciągu kolejnych kilku dni.

Z artykułu opublikowanego w serwisie Bloomberg – oraz z wpisu dziennikarza na Twitterze – dowiadujemy się, że w następnym tygodniu (najpewniej 3 czerwca, choć ta data może jeszcze ulec zmianie) odbędzie się wydarzenie online, podczas którego zostaną pokazane produkcje na PS5. Jason Schreier posiada takie informacje od osób, które są bezpośrednio zaznajomione z planami Sony w tej kwestii.

Jest raczej pewnym, że podczas tego wydarzenia japońskie przedsiębiorstwo nie wyjawi żadnych konkretów na temat next-gena. Dziennikarz Bloomberga dodał, że w ciągu kolejnych tygodni i miesięcy mają się odbyć również inne konferencje związane z nowym PlayStation – i może wtedy Sony pokaże swoją konsolę.

To oczywiście wciąż nieoficjalne doniesienia, choć wiadomo, że Jason Schreier od dawna stanowi pewne źródło przecieków dotyczących branży. Czy także i tym razem się nie myli? Zobaczymy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się