Uniwersum Pogromców duchów rozrośnie się. W przygotowaniu dwie animacje

Pogromcy duchów otrzymają dwie nowe animowane odsłony
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Pogromcy duchów otrzymają kolejne produkcje, lecz tym razem nieco nietypowe. Uniwersum wzbogaci się bowiem o dwie animacje.

Serial animowany stworzy zresztą sam Jason Reitman, czyli reżyser świetnie przyjętego Dziedzictwa z 2021 roku. Syn twórcy oryginalnych Ghostbusters pisze również scenariusz wraz z Gilem Kenanen. Obaj twórcy będą zarazem producentami wykonawczymi. Partnerami całości zostali Netflix oraz Sony Pictures Animation; platforma streamingowa ujawniła zresztą informację o produkcji podczas swojej flagowej imprezy, Geeked Week. To wskazuje, że serial animowany ze świata Pogromców duchów najprawdopodobniej obejrzymy właśnie na Netfliksie.

Reitman nie ukrywał dotychczas, że ma w planach dalsze rozszerzanie uniwersum stworzonego przez swojego ojca. Fani serii nastawiali się jednak raczej na film fabularny, zwłaszcza po kwietniowej zapowiedzi Sony. Tymczasem film rzeczywiście powstaje, ale będzie to animacja. Reżyserią zajmą się tutaj Jennifer Kluska (Hotel Transylwania: Transformania) i Chris Prynoski, scenariusz napisze natomiast Brenda Hsueh (Rodzina w oparach, Jak poznałem waszą matkę).

Jason Reitman nie kryje entuzjazmu związanego z nowym podejściem do oryginalnych Pogromców:

„To był projekt związany z pasją mojego ojca, łatwo zresztą zrozumieć dlaczego. Nieznane może być przebadane wyłącznie dzięki nieograniczonemu zasięgowi animacji.”

Jak na razie nie wiadomo niestety, jakie przygody przeżyją Pogromcy duchów w zapowiedzianych produkcjach animowanych. Nie zdradzono żadnych szczegółów związanych z fabułą. Te zapewne przyjdą z czasem – podobnie jak przybliżony termin premiery.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie