Pogromcy duchów dostaną kolejną grę. Aktor się wygadał

Pogromcy duchów - gra wideo - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Pogromcy duchów otrzymali parę gier – jedne były dobre, inne dużo gorsze. Wygląda na to, że wkrótce otrzymamy kolejną produkcję w świecie upiorów i ich łowców.

Aktor wcielający się filmowego Winstona, Ernie Hudson, potwierdził w wywiadzie, że Pogromcy otrzymają kolejną grową adaptację. Tytuł ma znajdować się w produkcji i wkrótce ruszą sesje nagraniowe do dialogów. Nie potwierdził jednak, kiedy należy spodziewać się debiutu.

(…) Robimy kolejną grę wideo. Planują teraz nagrania i nie jest pewny, kto będzie nad tym pracował. Wiem, że ja i Danny (Aykroyd – red. ), tak myślę. Nie jestem pewien czy Billy (Murray – red. ) będzie coś przy tym robił. Więc, będzie kolejna gra wideo. Kiedy ją wydadzą? Nie wiem, ale to na pewno się stanie.

– powiedział Ernie Hudson w rozmowie z Countdown City Geeks

Niestety, nie wiemy, kto odpowiada za grę i jaki będzie to tytuł. Na podstawie powyższych informacji możemy wywnioskować tylko tyle, że gra jest już na dość zaawansowanym etapie produkcji i być może za jakiś czas ujrzymy jej zapowiedź. Na razie musimy jednak uzbroić się w cierpliwość.

Ostatnią grą wideo osadzoną w uniwersum Pogromców duchów jest Ghostbusters: The Video Game Remastered. To odświeżone wydanie ciepło przyjętej produkcji z 2009 roku, która jest strzelanką z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Kto wie, może powstaje kontynuacja tej pozycji? Przekonamy się za jakiś czas.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie