Podsumowanie Nintendo Direct. Tona dobrych wiadomości!

Wczorajsze Nintendo Direct przyniosło sporo ciekawych informacji dla właścicieli 3DS-a oraz Wii U. Sami zobaczcie, co szykuje dla nas Big N.

To było naprawdę udane Nintendo Direct, oceniając je z punktu widzenia tego, co na nim przedstawiono. Po ostatniej wiadomości o przesunięciu daty premiery The Legend of Zelda na Wii U, fani Nintendo dostali garść pozytywnych wieści.


Fatal Frame na Zachodzie! 

Zapewne wielu z Was czekało na taką informację, więc wyciągamy ją na sam początek podsumowania Nintendo Direct. Co prawda nie dostaliśmy konkretnej daty premiery Fatal Frame 5: The Black-Haired Shrine Maiden, lecz zapewniono nas, że zagramy jeszcze w 2015 roku. Szykuje się zatem kolejny świetny tytuł, który koniecznie wpiszcie na listę oczekiwanych tytułów na Wii U. Więcej informacji o nowym Fatal Frame znajdziecie tutaj.

Splatoon z datą premiery

Dotychczas wiedzieliśmy jedynie, że na kolorową wojnę wybierzemy się w maju tego roku. Teraz zdradzono, że w Splatoon zagramy dokładnie 29 maja. Tytuł jest ekskluzywną produkcją na Wii U. Wraz z grą pojawią się figurki amiibo, które odblokują dodatkowe misje czy stroje.

Nowy Fire Emblem na 3DS-a dopiero w przyszłym roku

Na osłodę dostaliśmy świeży zwiastun oraz dowiedzieliśmy się, że sami stworzymy własną postać, a podczas rozgrywki będziemy mogli wybrać jedną z dwóch ścieżek, która wpłynie na fabułę.

DLC do Super Smash Bros. na 3DS-a i Wii U

Dodatek zadebiutuje 28 kwietnia, a wraz z nim nowe postacie: Mewtwo oraz Lucas z Earthbound. Poniżej zwiastuny, które pokazują bohaterów w akcji:

 

Nowy Animal Crossing na 3DS-a

Gra otrzyma podtytuł Happy Home Designer, a jej premiery powinniśmy spodziewać się jesienią tego roku. Zabawa będzie polegała na projektowaniu wnętrz, które mają pasować do charakteru określonych osób. Wraz z grą pojawią się trzy karty amiibo oraz oczekiwana przystawka NFC do 3DS/3DSXL/2DS!

Kiedy dostaniemy Mario Maker?

Choć konkretnej daty premiery nie ujawniono, to wiadomo, że tytuł ujrzy światło dzienne we wrześniu tego roku. Wówczas każdy stworzy swój wymarzony poziom w Mario.

Mario Kart 8 będzie trudniejsze

Dwie świetne wiadomości dla fanów tej gry. Zapowiedziane już DLC z postaciami z Animal Crossing dostaniemy 23 kwietnia. Oprócz tego wszyscy otrzymają za darmo nowy poziom trudności – klasę pojemności 200CC. Zatem pojedziemy jeszcze szybciej!

 

Yoshi’s Wolly World i włóczkowe amiibo

Europejska data premiery tytułu została ustalona na 26 czerwca. Wraz z grą pojawi się świetne, wykonane z włóczki amiibo. Podoba się?

 Tytani zaatakują na 3DS-ie

Kolejna dobra wiadomość, tym razem dla posiadaczy handhelda. Już w maju zagramy w Attack on Titan: Humanity in Chains. To RPG akcji, bazujące na popularnym anime (jeśli jeszcze nie widzieliście, gorąco polecamy!). Gra zaoferuje lokalny i sieciowy multiplayer.

Boxboy już do pobrania na 3DS-a

150 poziomów pełnych główkowania. Tytuł już dostępny w eShopie za 20 złotych. Skusicie się?

Shin Megami Tensei + Fire Emblem

Tytuł, łączący oba światy zmierza na Wii U. Niestety za wiele o nim nie wiadomo, lecz świeży trailer możecie zobaczyć poniżej. Premiera w przyszłym roku.

Świetne intro z Bravely Second

Na koniec filmik, którego nie pokazano co prawda na Nintendo Direct, lecz po prostu nie można go pominąć. Square Enix opublikował właśnie intro do wyczekiwanego Bravely Second. Must have dla posiadaczy 3DS-a!

A jeśli chcecie zobaczyć cały zapis wczorajszego Nintendo Direct, proszę bardzo!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet