Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Podsumowanie konferencji Nintendo. Wszystko w jednym miejscu

Najważniejsze zapowiedzi i prezentacje.

Konferencja Nintendo w trakcie E3 2017 już za nami. Trzeba przyznać, że japońskiemu producentowi udało się zaskoczyć graczy. Dostaliśmy co prawda na początku kilka prezentacji, których się spodziewaliśmy, ale zaraz później Nintendo nadrobiło zaległości.

Big N skupiło się przede wszystkim na dwóch grach. Po pierwsze Super Mario Odyssey. Zobaczyliśmy długi i konkretny gameplay, mogliśmy też przyjrzeć się na żywo jak gra się w produkcję i jakie ciekawe elementy rozgrywki wprowadzili Japończycy. Gra zadebiutuje już całkiem niebawem na Nintendo Switch.

Drugą ważną zapowiedzią były dwie nowe gry z serii Metroid. O Metroid 4 nie wiemy za wiele, ale za to Metroid: Samus Returns na Nintendo 3DS powinno zadowolić fanów i zaspokoić głód przed głównym daniem jakim jest czwórka. Samus Returns będzie dostępne jeszcze w tym roku.

Ponadto w trakcie konferencji zobaczyliśmy nowe przygody Yoshiego, Linka, a także zapowiedź kolejnej części Xenoblade Chronicles. Konferencja Nintendo na E3 z pewnością należy zaliczyć do udanych.

Poniżej znajdziecie nasze najważniejsze informacje z konferencji Nintendo na E3 2017.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się