Podsumowanie konferencji Nintendo. Wszystko w jednym miejscu

Podsumowanie konferencji Nintendo. Wszystko w jednym miejscu
3DS E3 2017 Newsy Polecamy! Switch Targi E3

Najważniejsze zapowiedzi i prezentacje.

Konferencja Nintendo w trakcie E3 2017 już za nami. Trzeba przyznać, że japońskiemu producentowi udało się zaskoczyć graczy. Dostaliśmy co prawda na początku kilka prezentacji, których się spodziewaliśmy, ale zaraz później Nintendo nadrobiło zaległości.

Big N skupiło się przede wszystkim na dwóch grach. Po pierwsze Super Mario Odyssey. Zobaczyliśmy długi i konkretny gameplay, mogliśmy też przyjrzeć się na żywo jak gra się w produkcję i jakie ciekawe elementy rozgrywki wprowadzili Japończycy. Gra zadebiutuje już całkiem niebawem na Nintendo Switch.

Drugą ważną zapowiedzią były dwie nowe gry z serii Metroid. O Metroid 4 nie wiemy za wiele, ale za to Metroid: Samus Returns na Nintendo 3DS powinno zadowolić fanów i zaspokoić głód przed głównym daniem jakim jest czwórka. Samus Returns będzie dostępne jeszcze w tym roku.

Ponadto w trakcie konferencji zobaczyliśmy nowe przygody Yoshiego, Linka, a także zapowiedź kolejnej części Xenoblade Chronicles. Konferencja Nintendo na E3 z pewnością należy zaliczyć do udanych.

Poniżej znajdziecie nasze najważniejsze informacje z konferencji Nintendo na E3 2017.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie