Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pobierajcie za darmo Company of Heroes 2, póki jeszcze można

Company of Heroes 2 świętuje piątą rocznicę rozdawnictwem i turniejem z pulą nagród o wartości 20000 dolarów.

Company of Heroes 2, stworzone przez Relic Entertainment i wydane przez SEGA Europe, świętuje swoje piąte urodziny w 2018 roku. Te urodziny były świętowane przez cały rok specjalnymi streamami, aktualizacjami i wydarzeniami dla społeczności, a na zakończenie, jako wisienka na torcie, twórcy i wydawca przygotowali wielkie rozdawnictwo gry i największy turniej w historii gry!

Każdy, kto nie miał jeszcze okazji zapoznać się z tą popularną strategią z czasu II Wojny Światowej, może dodać grę do swojej biblioteki za darmo od 6 grudnia, 19:00 czasu polskiego do 10 grudnia (również do 19:00). Wystarczy zalogować się na konto Steam i dodać grę do swojego konta, aby mieć podstawową wersję Company of Heroes 2 na zawsze. To niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z fantastyczną kampanią pierwszoosobową, epickimi scenariuszami Teatru Wojny, a także ze spektakularnymi bitwami trybu wieloosobowego, które rozgrywają się w wielu historycznych lokacjach. Wszyscy fani, którzy już posiadają grę, mogą wykorzystać ten moment, aby łatwo zarazić przyjaciół swoją pasją do Company of Heroes 2.

Oprócz sprezentowania graczom Company of Heroes 2, Relic Entertainment i SEGA Europe przedstawiają finały ogromnego turnieju Anniversary Classic, w którym biorą udział najlepsi gracze COH2 z całego świata i walczyć będą o nagrody, których wartość przekracza 20000 dolarów. Najlepsze drużyny walczyły ze sobą przez ostatnie miesiące, teraz finałowa ósemka stanie do walki o chwałę w Wielkim Finale, który rozgrywał się będzie 8 i 9 grudnia. A_E i Stormless – legendy w społeczności COH2 – będą relacjonować zawody na żywo ze studia w Manchesterze, a fani będą mogli śledzić rozgrywki na bieżąco na kanale Twitch: twitch.tv/relicentertainment.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%