Company of Heroes 2 do zgarnięcia za darmo na Steam

Company of Heroes 2 do zgarnięcia za darmo na Steam
Gry za darmo Newsy PC

Po raz kolejny pojawia się możliwość ściągnięcia Company of Heroes 2 za darmo. Jeśli jeszcze nie macie tej gry, to na pewno warto zainteresować się promocją.

Ponownie dostajemy możliwość zdobycia Company of Heroes 2 zupełnie za darmo. Gdybyście z jakiegoś powodu nie mieli jeszcze do czynienia z tym tytułem, to na pewno nie pożałujecie, jeśli skorzystacie z promocji. Jak to zazwyczaj bywa w tego typu przypadkach, rabat jest ograniczony czasowo – grę można pobierać od dzisiaj do niedzieli 17 listopada, a konkretnie do godziny 19.00 tego dnia. Na dodanie drugiej części CoH do biblioteki na Steam macie więc cały weekend (a kto nie zdąży, niech żałuje). Oczywiście przypisanie gry do konta oznacza, że dostajemy ją na zawsze.

Co zrobić, aby otrzymać tytuł? Wystarczy zalogować się na swoim koncie na Steam, wejść tutaj, przypisać produkt do swojej biblioteki, klikając przycisk „Dodaj do konta” – i to w sumie wszystko.

Company of Heroes to seria RTS-ów osadzonych w realiach II wojny światowej. Każdy, kto miał już styczność z którąkolwiek odsłoną serii, zgodzi się, że nie jest to gra przeciętna. W drugiej części cyklu przenosimy się na Front Wschodni, by jako dowódca wojsk Armii Czerwonej podjąć walkę z nazistami. Rozgrywka rozpoczyna się od Operacji „Barbarossa” w 1941 roku, a kończy Bitwą o Berlin pod koniec II wojny (1945).

„Dwójka” nie postarzała się zanadto od roku 2013 – jej oprawa wizualna wciąż „daje radę”. Do tego dochodzi jeszcze ciekawa fabuła, która bazuje na historycznych faktach (są tu obecne polskie akcenty) oraz świetna muzyka. Gra jest nadal warta polecenia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie