Drugowojenna i świetnie oceniana gra do pobrania za darmo!

Świetny RTS czeka, by po niego sięgnąć.

Lubicie gry strategiczne w czasie rzeczywistym? Nie zastanawiajcie się zatem długo i korzystajcie z oferty, jaka jest dostępna do jutra w Humble Bundle. Sklep rozdaje za darmo klucze Steam na tytuł Company of Heroes 2, za który normalnie platforma Valve życzy sobie 71,99 zł.

Kto chce zdobyć grę bez wydawania grosza, niech zajrzy na tę stronę, gdzie należy założyć konto (lub zalogować się, jeśli już je macie) w Humble Bundle i następnie połączyć je z kontem Steam. Następnie dodajemy Company of Heroes 2 do biblioteki i gra jest nasza. Wspomniane kroki należy wykonać do 16 grudnia, godziny: 19:00 czasu polskiego.

Company of Heroes 2 daje ci dostęp do dwóch armii do gry wieloosobowej na froncie wschodnim: Armii Czerwonej (SOV) i Wehrmacht Ostheer (GER). Zawiera także wymagającą kampanię dla jednego gracza, w której zapoznasz się z podstawowymi mechanizmami rządzącymi tą serią gier. Zostań radzieckim dowódcą Armii Czerwonej toczącej brutalną wojnę o wyzwolenie Mateczki Rosji spod okupacji najeźdźcy! Dostosuj taktykę do trudnych warunków pogodowych i poprowadź potęgę imperium sowieckiego wprost do Berlina.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.