Wkrótce poznamy „przyszłość” PlayStation. Szef firmy szykuje wystąpienie

Jim Ryan pad cross-play
PS4 PS5

Fani PlayStation powinni mieć się na baczności, jeśli są zainteresowani przyszłością słynnego wydawcy. Jim Ryan niedługo weźmie udział w istotnym wydarzeniu.

Mowa o GI Live: London, które odbędzie się 7 października o godzinie 18:00 czasu polskiego. Niestety, aby obejrzeć wystąpienia, musimy kupić bilet.

Jim Ryan pojawi się na konferencji jako jeden z gości specjalnych i opowie o prowadzeniu firmy, swojej historii z tym związanej i o tym, co czeka graczy w przyszłości. Jeśli jesteście fanami Sony, warto zainteresować się tym wydarzeniem.

Jim Ryan stosunkowo rzadko udziela wywiadów i angażuje się w publiczne wystąpienia. Jeśli jednak już się na takowych pojawi, często mówi wiele interesujących, czasem nawet dość kontrowersyjnych rzeczy. Nie spodziewałbym się, że Ryan podzieli się szczegółowymi planami na temat dalszych kroków PlayStation. Być może uraczy za to fanów gamingu malutkimi sugestiami i zakulisowymi ciekawostkami odnośnie tego, co ma w zanadrzu Sony.

Warto dodać, że poza Jimem Ryanem, na GI Live: London pojawią się też przedstawiciele innych, dużych firm związanych z grami. Warto tu wymienić chociażby Valve, Bandai Namco. EA Originals, Ubisoft, Sega, Humble Games, a to i tak nie koniec długiej listy gości. Na pewno będzie czego słuchać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie