PlayStation może szykować kolejne State of Play z God of War Ragnarok – twierdzi insider

PlayStation - nowe gry, kolaż grafik z najróżniejszymi bohaterami z gier
Newsy PS4 PS5

Możliwe, że w przyszłym tygodniu doczekamy się kolejnego PlayStation State of Play. Znany informator podał konkretne dowody wskazujące na rychłą zapowiedź wydarzenia.

Tom Henderson twierdzi, że Sony może szykować się do ogłoszenia kolejnego State of Play. Mają na to wskazywać dwa przewijające się w przeciekach i rzekomo nieodległe ogłoszenia: potwierdzenie daty premiery God of War Ragnarok i zapowiedź nowych urządzeń od PlayStation. Informator zaznaczył też, że wkrótce powinny pojawić się kolejne informacje na temat nowej aktualizacji Gran Turismo 7, które również mogłyby znaleźć się na evencie PlayStation.

Jeśli chodzi o God of War Ragnarok, znany dziennikarz Jason Schreier twierdzi, że gra na pewno ukaże się w tym roku. Wspominał również, że kolejna data premiery ma zostać ogłoszona w czerwcu, a zbliżamy się do końca miesiąca. State of Play są zawsze zapowiadane z tygodniowym wyprzedzeniem, więc wszystko się zgadza.

Nowy hardware od PlayStation to podobno wersja „Pro” kontrolera DualSense i inny tajemniczy sprzęt. Za przedwczesne ujawnienie informacji o padzie również odpowiada Tom Henderson, choć zapowiedź kontrolera na pokazie State of Play byłaby czymś nietypowym. Eventy te zazwyczaj skupiają się tylko i wyłącznie na grach.

Przypominam, aby do powyższych doniesień (jak w przypadku każdych nieoficjalnych wieści) podchodzić z dystansem. PlayStation może równie dobrze podzielić się każdą z wymienionych informacji przy pomocy wpisu na blogu i State of Play nie jest niczym pewnym.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie