Co z tą premierą God of War Ragnarok? Insider zabrał głos

God of War Ragnarok - grafika z Kratosem i Atreusem
Newsy PS4 PS5

Jesteśmy już w połowie roku, a PlayStation nadal nie potwierdziło daty premiery God of War Ragnarok. Niektórzy (wbrew wielu pozytywnym sygnałom) niepokoją się, że gra może jednak ukazać się dopiero w przyszłym roku.

Znany dziennikarz i wiarygodny informator, Jason Schreier, zabrał głos w sprawie terminu premiery gry. Usłyszał on z dwóch źródeł, że PlayStation nie opóźniło debiutu produkcji i powinna ona ukazać się w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Nic jednak oczywiście nie jest pewne.

Trudno z całą pewnością temu zaprzeczyć, ale ktoś, kto wie to z pierwszej ręki, powiedział mi właśnie, że nie słyszał nic o przesunięciu terminu na rok 2023, podobnie jak ktoś, kto wie to z drugiej ręki.

– napisał Jason Schreier na forum ResetEra

Gracze czekający na Ragnarok zaczynają się mocno niecierpliwić i właściwie trudno nie podzielać tych obaw. Reżyser GoW z 2018 roku stwierdził w kwietniu, że nowy tytuł nie jest jeszcze gotowy do kolejnej prezentacji, co zdecydowanie nie napawa z optymizmem. Rzecz jasna w ciągu dwóch miesięcy wiele może się zmienić i nowy zwiastun i/lub ujawnienie daty premiery może być całkiem blisko.

Niektórzy spekulują, że God of War Ragnarok pojawi się na Summer Game Fest 2022 i Santa Monica Studio rozwieje wówczas wątpliwości co do premiery gry. Na ten moment gracze czekający na kontynuację przygód Kratosa muszą jednak uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na oficjalne komunikaty studia.

Czekam na Ragnarok jak zły, ale nie będę specjalnie wkurzony, jeśli premiera gry zostanie przesunięta. Kilkumiesięczne opóźnienie oczywiście zdenerwuje wielu fanów, ale uważam, że lepiej to przeboleć i dostać porządne zwieńczenie nordyckiej przygody Boga Wojny, niż narzekać na niedosyt, który pozostawiłby po sobie niedoszlifowany produkt. Cierpliwość popłaca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie