Podsumowanie PlayStation State of Play. Jakie gry zobaczyliśmy?

nowe gry PlayStation Days of Play 2021 - grafika nowe gry
PS4 PS5

Wczoraj w nocy odbyła się konferencja PlayStation State of Play. Jeśli nie mogliście jej oglądać, sprawdźcie nasze podsumowanie nowości.

Exoprimal

Pokaz otworzyła nowa gra Capcom. Exoprimal to kooperacyjna strzelanka, w której gracze mierzą się z dinozaurami.

Ghostwire: Tokyo

Na State of Play zobaczyliśmy jeden z konsolowych tytułów ekskluzywnych PlayStation. Nowy zwiastun Ghostwire: Tokyo prezentuje między innymi potwory, jakie spotkamy w grze.

Stranger of Pardise: Final Fantasy Origin

Czekacie na Stranger of Pardise: Final Fantasy Origin? Jeśli tak, na State of Play pokazano coś, co się Wam spodoba – kilka nowych urywków rozgrywki.

Forspoken

Gracze czekających na Forspoken zapewne są rozczarowani opóźnieniem premiery. Na osłodę ujawniono jednak zupełnie nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę.

Gundam Evolution

Gundam Evolution wygląda jak Overwatch z mechami. Różnica jest taka, że nowa strzelanka będzie darmowa. Premiera jeszcze w tym roku.

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection

Żółwie Ninja powracają w formie wielkiej kolekcji gier z automatów, NES-a, SNES-a, Segi Genesis oraz Gameboy’a. W paczce znajdziemy trzynaście gier, które doczekały się odświeżenia oraz większych i mniejszych nowości.

GigaBash

GigaBash to gratka dla miłośników MonsterVerse i Pacific Rim. W grze wcielamy się w kaiju siejące zamęt w lokacjach, które służą za arenę walk gigantycznych stworów.

JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R

Fani JoJo, to coś dla Was. JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R jest bijatyką z zestawem aż 50 postaci. Z grą zapoznamy się w tym roku.

Trek to Yomi

Trek to Yomi to dzieło Flying Wild Hog i Leonarda Menchiariego. Miłośnicy samurajskich klimatów znajdą tu świetną atmosferę i dynamiczny model walki. Nowy zwiastun pokazuje kilka fragmentów rozgrywki.

Returnal Ascension

Returnal Ascension jest bez wątpienia jedną z największych niespodzianek ostatniego pokazu PlayStation. To wielka i darmowa aktualizacja do hitu Housemarque, która znacznie rozwinie zawartość gry.

The DioField Chronicle

Square Enix polubiło się z taktycznymi grami RPG. The DioField Chronicle to kolejny przedstawiciel tego gatunku. Premiera jeszcze w tym roku.

Valkyrie Elysium

Valkyrie Elysium jest kolejną odsłoną nieco zapomnianej już serii RPG od Square Enix. Pierwszy zwiastun nie tylko wprowadza nas do świata przedstawionego, ale prezentuje też rozgrywkę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie