Forspoken oficjalnie opóźnione. Zapowiadało się, że ten rok będzie inny

Forspoken - ktoś w dziwnym hełmie z trójkątów
PC PS5

Twórcy Forspoken podzielili się przykrymi wieściami o przesunięciu premiery swojej gry. Najnowsze dzieło twórców Final Fantasy XV z 2019 roku miało ukazać się 24 maja 2022 roku.

W zeszłym tygodniu informowałem o przecieku, który sugerował przeniesienie terminu debiutu omawianej gry. Jak widać, kolejne słowa przekazane przez AccountNGT potwierdziły się, bowiem przed momentem Luminous Production zamieściło wpis z poniższą treścią na Twitterze.

Podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty premiery gry Forspoken na 11 października 2022 roku. Naszą wizją dla tego ekscytującego IP jest stworzenie świata gry i bohatera, z którym gracze na całym świecie będą chcieli obcować przez lata, dlatego tak ważne jest dla nas odpowiednie przygotowanie gry. W związku z tym w ciągu najbliższych kilku miesięcy skupimy wszystkie nasze wysiłki na dopracowaniu gry i nie możemy się doczekać, aż jesienią tego roku poznacie podróż Frey’i.

– czytamy we wpisie Luminous Productions na Twitterze

Pod koniec wiadomości deweloperzy proszą o wyrozumiałość. Koniec końców nikt nikomu przecież nie chce zrobić na złość, przekładając premierę. Według mnie warto będzie poczekać te kilka miesięcy, jeśli ma to ostatecznie pomóc jakości tytułu w dniu jego debiutu na rynku.

Dziękujemy za wyrozumiałość i nieustające wsparcie. Mamy nadzieję, że wkrótce podzielimy się z Wami większą ilością informacji na temat Forspoken.

– piszą twórcy pod koniec wpisu

Forspoken powstaje z myślą o PS5 i komputerach PC. Na ten moment nie są znane informacje o ewentualnym wydaniu gry także na konsolach Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie