Wiemy, kiedy ukaże się Trek to Yomi. Tytuł idealny do ogrania po przejściu Ghost of Tsushima

Trek to Yomi - walka na katany
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Do sieci trafił nowy zwiastun Trek to Yomi, czyli produkcji tworzonej przez Leonarda Menchiariego wraz „z polską pomocą”. Poznaliśmy w końcu przybliżoną datę premiery.

Trek to Yomi ukaże się na wiosnę. Wcześniej wiadomym było jedynie, że gra ukaże się w tym roku, jednakże bardziej konkretny okres debiutu nie był jeszcze znany. Do tego czasu w zasadzie zostało niewiele, ponieważ mamy już ostatni miesiąc pierwszego kwartału.

Gorąco zachęcam zapoznać się z poniższym zwiastunem, który prezentuje kolejne ujęcia z gry, w tym fragmenty rozgrywki. Nie w sposób oglądając go, nie mieć przed oczami wszelkich czarnobiałych filmów o samurajach.

Sam jestem fanem azjatyckiej kultury, dlatego nie mogę się już doczekać, aż w moje ręce wpadnie Trek to Yomi. Mogliście tego nie wiedzieć, ale za tworzenie gry odpowiada Leonard Menchiari we współpracy z polskim Flying Wild Hog. Gra zostanie wydana pod banderą Devolver Digital. Współpraca tych gigantów branży może zwiastować naprawdę dopracowany tytuł, co tylko napawa mnie optymizmem. Warto wspomnieć, że produkcja na premierę będzie oferować polskie napisy, więc gracze z naszego kraju będą mieli kolejny powód, by sięgnąć po ten tytuł.

Chętni na więcej? Polecam zapoznać się także z poprzednim zwiastunem, który znajdziecie w tym miejscu.

Trek to Yomi jest tworzone z myślą o wydaniu na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie