PlayStation State of Play ma przynieść datę premiery TLoU 2. Przeciek z datą livestreamu

Dzisiejszy dzień przyniósł ze sobą nie tylko potencjalną datę pokazu PS5, lecz również datę kolejnego PlayStation State of Play, gdzie mamy poznać… kolejną datę – tym razem premiery The Last of Us 2.

Dopiero co pisaliśmy o przecieku dotyczącym pokazu PlayStation 5, lecz to nie jedyne gorące wieści dla fanów japońskiej konsoli. To samo źródło, czyli krążące po sieci rzekome maile od Sony, mówią również o terminie kolejnego PlayStation State of Play.

PlayStation State of Play – co mamy zobaczyć?

Nowy odcinek State of Play ma zostać pokazany 1 listopada 2019 roku i skupi się na trzech wielkich grach, które mamy zobaczyć na PlayStation 4 (dzięki Gamesradar).

Death Stranding, który będzie dostępny od 8 listopada, otrzyma swój ostateczny zwiastun, a Star Wars Jedi: Fallen Order (gra nie tylko na konsolę od Sony) pojawi się po to, by pokazać ekskluzywną zawartość dla posiadaczy PlayStation 4. Na koniec mamy dostać nowy zwiastun The Last of Us 2, który zdradzi jednocześnie datę premiery gry, ponoć szykowaną na maj 2020 roku.

Jeśli przeciek okaże się prawdziwy, wielkim nieobecnym livestreamu będzie Ghost of Tsushima. Choć prace nad grą mają iść w miarę gładko, deweloperzy ponoć pracują nad optymalizacją i dostosowaniem gry pod PlayStation 5.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.