PlayStation State of Play już dziś. Przygotujcie się z nami na pokaz nowych gier

PlayStation State of Play - grafika
Newsy PS4 PS5

Dziś w nocy wystartuje pokaz gier PlayStation State of Play. W tym artykule znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na jego temat.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:59 czasu polskiego i potrwa około pół godziny. Event będzie można śledzić na Twitchu oraz YouTube, a na dole tego artykułu znajdziecie okienko, dzięki któremu będziecie mogli oglądać transmisję wraz z nami.

PlayStation potwierdziło, że w trakcie State of Play zobaczymy „ekscytujące zapowiedzi” od partnerów firmy oraz tytuły zmierzające na PS VR2. Najprawdopodobniej zabraknie jednak produkcji od PlayStation Studios.

Potwierdzono również, że jedną z prezentowanych gier będzie Horizon Call of the Mountain. Bardzo możliwe, że wreszcie zobaczymy konkretny materiał z rozgrywki.

Pozostałe zapowiedzi są jedną wielką niewiadomą. Spekuluje się, że w trakcie pokazu ujrzymy również nowy zwiastun Final Fantasy XVI. Możliwe, że na wydarzeniu pojawią się też inne produkcje Square Enix oraz projekty Capcomu, lecz nie jest to nic pewnego.

Ostatnie pokazy State of Play były rozczarowujące dla wielu graczy. Sony trzymało wszystkie wielkie zapowiedzi do dużej konferencji we wrześniu zeszłego roku, a SoP służyły za swoiste przystawki serwujące niezbędne informacje pokroju dat premier i pojedynczych pokazów rozgrywki. Osobiście mam nadzieję, że pokaz gier PlayStation odbywający się tak blisko dużo większych Xbox & Bethesda Showcase i Summer Game Fest będzie jednak nieco ciekawszy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie