PlayStation potwierdziło pierwszą grę, którą zobaczymy na pokazie State of Play

Logo PlayStation i Horizon Call of the Mountain w tle
Newsy PS5

PlayStation State of Play rusza już dziś w nocy. Sony postanowiło ujawnić z wyprzedzeniem jedną grę, która pojawi się na pokazie nowości.

Przy okazji ogłoszenia wydarzenia potwierdzono, że na State of Play zobaczymy tytuły z PlayStation VR2. Teraz oficjalnie zapowiedziano, że jednym z projektów, jakie pojawią się na evencie, będzie Horizon Call of the Mountain. Wiele wskazuje na to, że Sony pokaże nieco dłuższy zwiastun rozgrywki.

State of Play rozpocznie się dokładnie o północy. Prezentacja nowych gier ma potrwać około pół godziny.

Call of the Mountain zostało zapowiedziane w styczniu tego roku, ale pierwszy zwiastun nie zdradzał zbyt wielu szczegółów. Wiemy, że gra nieco odsunie się od przygód Aloy i pozwoli graczom wcielić się w inną bohaterkę lub bohatera. W świecie Horizona na PS VR2 mamy jednak spotkać znajome postacie, w tym właśnie protagonistkę Zero Dawn i Forbidden West.

PlayStation zaznaczyło, że na State of Play mają pojawić się tytuły przeznaczone na PS VR2 oraz gry third party. Oznacza to, że na pokazie nie zobaczymy produkcji od PS Studios, a więc nie ma co liczyć na ujawnienie daty premiery God of War Ragnarok, prezentację Marvel’s Spider-Man 2 czy zapowiedzi nowych projektów od studiów należących do Sony. Ujrzymy za to nowe materiały z tych znanych już produkcji, a także zapowiedzi zupełnie nowych gier.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie