Kontroler PlayStation 4 - DualShock 4

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

2 komentarze

Gry ekskluzywne na PlayStation w 2022 roku. Oto hity, które szykuje dla nas Sony

Ten rok zapowiada się bardzo dobrze pod względem premier na każdej z dostępnych na rynku platform. Opisaliśmy już premiery na PC, Xbox i Nintendo Swich, więc pora zerknąć, co szykuje PlayStation.

Uwaga – artykuł jest aktualny na dzień 5 stycznia 2022 roku.
Zestawienie dotyczy gier, które trafią tylko na PS4 oraz PS5 i nie otrzymają wersji na PC.

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei – premiera 28 stycznia

Nie jest to do końca nowa premiera, ale jednak też się liczy. Odświeżone Uncharted 4 i Zaginione Dziedzictwo zmierzają na PS5. Jeśli jeszcze nie graliście, warto nadrobić – szczególnie w lepszej jakości i płynności.

Horizon Forbidden West – premiera 18 lutego

Aloy powraca i zapowiada się, że będzie to powrót udany. Jeśli jesteście fanami Zero Dawn, nie możecie też przegapić Forbidden West. Twórcy zapewniają, że dostaniemy jeszcze więcej zawartości w lepszym i ładniejszym wydaniu.

Gran Turismo 7 – premiera 4 marca 2022 roku

Fani wyścigów czekają na debiut Gran Turismo 7 z niecierpliwością i trudno im się dziwić. Ilość zawartości, jaką otrzymamy w grze przyprawia o zawrót głowy, a i grafika prezentuje się przepięknie.

God of War Ragnarok – data premiery nieujawniona

Kratosie, tęskniliśmy. God of War Ragnarok zakończy nordyckie przygody naszego ulubionego Spartiaty i najpewniej zasugeruje, co czeka go (lub nie) w trakcie kolejnych podróży. Ragnarok zapowiada się na epicki finał tej mitologicznej opowieści.

Jeśli korzystacie też z innych platform, przygotowaliśmy podobne podsumowania dotyczące Xbox i PC oraz Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%