PlayStation szykuje prawdziwą bombę. Duży pokaz ma być w drodze

PlayStation - pokaz gier
PS3 PS4

Brakuje Wam nowych informacji z obozu PlayStation? Wkrótce możecie zyskać powód do radości. Sony rzekomo szykuje nową prezentację gier.

Informator Tom Henderson, stwierdził, że Sony prawie na pewno szykuje nieokreślone wydarzenie na marzec. Choć Henderson nie ma żadnych konkretnych wieści, sugeruje, że tak zwiastuje wiele wskazówek.

Nie jest to żadna informacja… Ale PlayStation na pewno musi COŚ robić w marcu?
Zbyt wiele rzeczy wskazuje na to, że tak właśnie się stanie.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Wątpliwości rozwiał inny wiarygodny insider. Shpeshal Nick twierdzi, że Sony w istocie szykuje pokaz gier. Co więcej, nadchodząca prezentacja PlayStation ma być „tą dobrą” – cokolwiek to znaczy.

Cieszę się, że mogę dodać coś do tego, co już zostało powiedziane. Tak, mają pokaz w marcu. To ma być „ten dobry”.

– skomentował Shpeshal Nick

Ostatni pokaz Sony odbył się na początku lutego i był w całości poświęcony Gran Turismo 7. Nie licząc GT7, Sony nie ma żadnej gry ekskluzywnej dla swoich konsol (nie licząc tych wychodzących też na PC) z potwierdzoną datą premiery, a premiera wyścigowego tytułu Polyphony Digital jest przecież bardzo blisko. Posiadacze konsol PlayStation mogą się już nieco niecierpliwić.

Choć za marcowym pokazem Sony stoi wiele argumentów, pamiętajcie, że nie jest on jeszcze niczym pewnym. Na oficjalne potwierdzenie prezentacji trzeba jeszcze zaczekać. Na dobrą sprawę nie wiemy jeszcze nawet, czy będzie to mniejsze State of Play, czy może większa konferencja.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie