PlayStation Plus w promocji. 3 miesiące tańsze o 25%

Okazja do zgarnięcia subskrypcji w niższej cenie.

Sony informuje, że wszyscy gracze, również ci, którzy mają już aktywną subskrypcję PlayStation Plus, mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 25% przy zakupie 3-miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus. Zatem teraz płacimy nie 100 zł, a 75 zł.

Oferta jest dostępna w PlayStation Store i potrwa do poniedziałku, 9 lipca, godz. 11:00. Promocja obowiązuje także u wybranych partnerów handlowych do niedzieli, 8 lipca.

Aktywni członkowie usługi PlayStation Plus mogą za darmo pobrać Call of Duty: Black Ops 3 na PS4. Oferta jest aktualna do 11 lipca, a grać będzie można przez cały czas posiadania aktywnej subskrypcji.

PlayStation Plus ma ponad 34,2 mln aktywnych członków na całym świecie, którzy korzystają z dostępnych wyłącznie dla nich funkcji i korzyści, takich jak wieloosobowy tryb online na PS4, dwie darmowe gry co miesiąc, wyjątkowe rabaty oraz 10 GB przestrzeni na dysku internetowym.

PlayStation Plus lipiec 2018

Japoński producent przedstawił listę gier, które wejdą do lipcowej oferty PS Plus. Jest na niej między innymi znakomity Heavy Rain. Oferta będzie obowiązywać od wtorku 3 lipca.

Które z gier szczególnie Was zainteresowały? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem, co sądzicie o ofercie PS Plus lipiec 2018.

PlayStation Plus lipiec 2018:

Absolver (PS4)
Heavy Rain (PS4)
Rayman HD (PS3)
Extreme Exorcism (PS3)
Space Overlords (PS Vita / PS4)
Zero Escape: Zero Time Dilemma (PS Vita)

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: