Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

2 komentarze

PlayStation Plus w świetnej cenie

Sony ma nową promocję dla graczy.

Już od dziś możecie kupić subskrypcję PlayStation Plus w cenie 240 zł, która uprawnia do korzystania z niej przez 15 miesięcy. To całkiem niezła cena, bowiem do tej pory za podobną kwotę dostawaliśmy tylko 12 miesięcy.

Warto nadmienić, że po podwyżce ceny subskrypcji, Sony coraz częściej robi promocje na PS Plus. Najnowsza akcja promocyjna trwa do 4 maja, więc pozostało jeszcze trochę czasu.

Dla przypomnienia dodamy, że teraz jest naprawdę dobry czas na zakup subskrypcji. Otóż w ramach abonamentu dostajemy kilka świetnych gier w tym miesiącu, zobaczcie zresztą sami na listę poniżej:

Mad Max (PS4)
Trackmania Turbo (PS4)
In Space We Brawl (PS3)
Toy Home (PS3)
99 VIDAS (PS Vita)
Q*Bert Rebooted (PS3/PS4/PS Vita)

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%