PS5 najtaniej

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Sony idzie w bukmacherkę? Nietypowy pomysł producenta

PlayStation może w przyszłości zaprezentować swoją platformę do obstawiania rozgrywek e-sportowych. Nowy patent wskazuje na nietypowy pomysł Sony.

Na stronie United States Patent Application Publication pojawił się nowy dokument Sony. Odnosi się on do wprowadzenia zakładów bukmacherskich na nieokreślonych platformach. Zainteresowani mogliby obstawiać wy

Patentowany system wyświetlałby grającemu odpowiednie kursy, a ten następnie mógłby obstawić interesującą go rozgrywkę i odebrać nagrodę. Co ciekawe, sama marka PlayStation nie pojawia się bezpośrednio w dokumencie.

Mimo to, rzeczony system odnosi się przecież do gier, a dodatkowo w dokumencie znajdziemy wzmiankę o działaniu systemu na różnych platformach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosowny system pojawił się na PS5 lub w mobilnej PS App. Oczywiście w krajach, gdzie tego typu zakłady są w pełni legalne.

PlayStation - patent z obstawianiem
Źródło: GameRant

Warto też zaznaczyć, że stworzenie takiego systemu jest dla Sony bardzo sensowne. Niedawno przejęło ono Evolution Championship Series, czyli firmą organizująca turnieje e-sportowe w bijatykach. Niewykluczone, że w planach jest większa ekspansja na ten rynek. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem e-sport rozwija się coraz szybciej.

Jest to jednak tylko patent. Jeśli na PlayStation faktycznie zawita cały system bukmacherski, z pewnością jego pojawienie się poprzedzi stosowna zapowiedź. Póki co powyższy patent należy traktować jako ciekawostkę i kto wie, może w nieodległej przyszłości jeszcze o nim usłyszymy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się