Sony zaprasza na pokaz. Czyżby prezentacja nowych urządzeń do PlayStation? [AKTUALIZACJA]

PlayStation z nowym sprzętem. Sony zaprasza na
Newsy PS5

Niedawne plotki mogą zostać już niedługo potwierdzone. PlayStation zaprasza graczy na wydarzenie „Find Your New Zone”, które odbędzie się już niebawem.

[AKTUALIZACJA] Mimo moich wcześniejszych domysłów na temat ewentualnej prezentacji nowej wersji DualSense, Tom Henderson potwierdził, że tak się nie stanie i nie ma co liczyć na pokaz kontrolera. Dostaniemy rzekomo dwa monitory, trzy headsety i współpracę Sony z… Valorantem.

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o przeciekach wprost od Toma Hendersona, który jednoznacznie zapowiedział nowe peryferia dla graczy PlayStation. W przygotowaniu ma znajdować się aż pięć akcesoriów. Chodzi o trzy zestawy headsetów i dwa monitory. Wszystko to przemyślane i stworzone z myślą o konsoli PS5. Nie musieliśmy długo czekać, aby przecieki potwierdziło samo Sony. No, częściowo przynajmniej.

Firma zaprasza na event „Find Your New Zone”, który odbyć ma się jeszcze w tym miesiącu. 28 czerwca o godzinie 23 czasu polskiego firma organizuje transmisję, która najpewniej dotyczyć ma wspomnianych powyżej akcesoriów. Co ciekawe, na wydarzenie zaprosił brytyjski oddział Sony, a nie PlayStation. Oznacza to więc, że nie ma co spodziewać się pokazów samych gier czy czegokolwiek innego, a pod uwagę powinniśmy brać wyłącznie hardware.

Choć nigdzie nie napisano tego wprost, najpewniej chodzi właśnie o nową linię akcesoriów dla graczy PlayStation. W końcu event nosi nazwę „Find Your New Zone”, a urządzenia mają należeć do tej samej marki „INZONE”. Do tej pory plotki mówiły o trzech headsetach i dwóch nowych monitorach, ale być może dostaniemy też coś więcej. Jeżeli linia produktów okazałaby się sukcesem, zapewne w kolejnych latach rozrosłaby się do kolejnych sprzętów. W każdym razie najpewniej jest na co czekać.

Jakby tego było mało, Henderson wspominał niedawno również o nowym kontrolerze do PS5. Ten aktualnie nosi nazwę roboczą „Hunt” i ma być wersją „pro” klasycznego DualSense. Nowości nie ograniczają się jedynie do wymiennych gałek czy przycisków, ale też do samego software’u – tak przynajmniej twierdzi insider. Nie wiemy jednak, czy Sony zdradzi cokolwiek o padzie na nadchodzącym wydarzeniu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie