Fenomenalna akcja PlayStation. Coś w sam raz dla największych fanów konsoli

PlayStation wpadło na absolutnie genialny pomysł marketingowy
Newsy PS4 PS5

Jeżeli jesteście filatelistami i do tego uwielbiacie PlayStation, firma ruszyła z akcją w sam raz dla Was. Szkoda, że na razie mowa tylko o Chorwacji.

PlayStation postanowiło ruszyć z bardzo wyjątkową akcją promocyjną. Na pierwszy rzut oka nie jest to może nic szczególnego, ale stoi za tym bardzo sprytna idea. Do tego zawsze warto docenić połączenie “starego” z “nowym”. W taki właśnie sposób spotykają się znaczki pocztowe i PlayStation.

Chorwacki oddział firmy wpadł na pomysł nowej akcji marketingowej. Do obiegu trafi 50 tys. sztuk wyjątkowych i limitowanych znaczków powstałych we współpracy z Sony. Przedstawiają one kultowe i znane wszystkim postacie z gier od studiów firmy. Możemy więc wysłać komuś kopertę, na której widnieje mały obrazek Ellie, Kratosa, Atreusa, Ratcheta i River i czy Aloy.

Pierwszy numer z serii “Kultura Popularna” świadczy o znaczeniu znaczków pocztowych, które opowiadają historie poprzez podróżowanie po świecie, tym razem o odkrywaniu nowych światów i doświadczeń.

– czytamy na posta.hr

Idealnie więc pokrywa się ta idea z głównymi hasłami PlayStation, które od pewnego czasu dominują w reklamach czy spotach. Sięgnięcie więc do klasyki w postaci znaczków pocztowych jest pomysłem, który warto docenić. Tym bardziej że choć filatelistą nie jestem, bardzo chętnie przygarnąłbym taki zestaw. Na razie jednak nic nie wiadomo na temat ewentualnego “importu” podobnej akcji do naszego kraju. Akcja w Chorwacji rusza dzisiaj.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie