PlayStation 5? Nie, to router Plash Speed 5. Padniesz ze śmiechu po tym filmiku

PlayStation-5
Newsy PS5

Wiem, że ten filmik dotyczący PlayStation 5 najnowszy nie jest, ale kiedy go ponownie zobaczyłem, nie mogłem powstrzymać się przed śmiechem.

Pamiętasz jeszcze memy towarzyszące ujawnieniu PlayStation 5? Wtedy najbardziej rozbawiła mnie konsola jako część kaczki (zobacz tutaj). Lecz to nic w porównaniu z filmikiem, w którym dwóch dorosłych facetów “w tajemnicy” instaluje przy telewizorze nową konsolę, udając że to po prostu jakiś tam router nowej generacji.

Filmik jest pełen dramatyzmu i emocji. Niech Was nie zniechęca fakt, że to animowana japońszczyzna. Materiał posiada angielskie napisy, a dialogi są proste jak drut.

Również Xbox Series był obiektem drwin, jeśli chodzi o wygląd konsoli. Sprzęt zielonych królował w memach np. jako giwera Arnolda Schwarzeneggera oraz pojemnik noszony przez bohatera gry Death Stranding. Oczywiście, nie mogło zabraknąć monolitu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie