PlayStation 5 Slim może ukazać się w 2023 roku. Już drugie źródło potwierdza

PS5 nie oferuje przeglądarki, bo przeglądalibyście niefajne rzeczy
Newsy PS5

Coraz głośniej robi się na temat nowej wersji PS5. Czy tym razem plotki okażą się prawdziwe?

Serwis branżowy TheLeak.co podaje, że już w 2023 roku ma się ukazać PlayStation 5 Slim, czyli odświeżona i mniejsza wersja najnowszej konsoli Sony. Warto podkreślić, że sam producent, takich informacji nie potwierdza, natomiast przecieku związanym z nową PS5 Slim, robi się coraz głośniej.

TheLeak.co podkreśla, że ma swoje źródło tej informacji. Według serwisu (swoją drogą o małym zasięgu, więc trzeba je traktować z dystansem), konsolę czekają spore zmiany. Nowe PlayStation 5 ma mieć nowy wygląd, a także zmienić się w środku. To wszystko sprawi, że cały sprzęt będzie mniejszy. Sprzęt pobierać ma także mniej prądu i być lepiej chłodzony. Oczywiście przy tym będzie lżejszy.

Co więcej, według TheLeak.co, PlayStation 5 Slim nie będzie można ustawić w pionie. Ponadto Sony chce zmniejszyć wielkość i wagę, aby zredukować koszty produkcji i transportu. Natomiast do premiery mamy jeszcze sporo poczekać. Produkcja ma ruszyć dopiero w drugim kwartale przyszło roku, a sprzedaż zacząć się w trzecim kwartale.

Informacje te zdaje się też potwierdzać znany branżowy insider Tom Henderson. Powołał się dzisiaj na Twitterze na wyciek portalu TheLeak.co, przypominając, że sam wspominał dokładnie o tych samych informacjach wcześniej.

Jestem pewien, że to PlayStation 5 o którym wcześniej informowałem, ponieważ jego produkcja i czas wydania, idealnie pokrywają się z danymi, które mam

– twierdzi Henderson na Twitterze
Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie