To nie powód, żeby nie mieć dzieci, odpowiadają gracze na mema o PlayStation 5

Playstation-5-pomalowane
Newsy PS5

PlayStation 5 po raz kolejny posłużyło za kartkę papieru. Powstał z tego mem, z którego przekazem nie zgadza się zdecydowana większość graczy.

Nieczęsto, ale jednak zdarza się, że malutkie dziecko dorwie się pod nieobecność rodzica do PlayStation 5. Wówczas da z siebie wszystko, by zrobić swoim ukochanym niespodziankę. Jedno z takich arcydzieł stało się memem, którego wydźwięk jest jednoznaczny – lepiej nie mieć dzieci.

Mem z pomalowanym PlayStation 5 jako… reklama prezerwatyw?

Ktoś przypomniał na Reddit mema z PlayStation 5. Jego twórca dokleił na zdjęcie pomalowanej konsoli logo Durex, no i wiadomo o co chodzi. Społeczność forum, wśród której jest wielu rodziców, ku zdziwieniu niektórych singli uważa, że takie bazgroły to świetna pamiątka, a nie powód do przesadzonych nerwów czy dawania młodym kary. A tym bardziej nie jest to powód, by w ogóle nie mieć dzieci. Wszystkie komentarze najlepiej obrazuje ten jeden:

Każdy, kto uważa, że ​​jest to powód, by nie mieć dzieci, powinien wyświadczyć nam wszystkim przysługę i poddać się temu instynktowi, ponieważ prawdopodobnie nie nadaje się na rodzica.

Reddit

Oczywiście rodzice mogą być początkowo źli na swoje pociechy, jeśli zobaczą pomalowaną konsolę. Lecz kiedy pierwsza złość minie, przychodzi czas albo na zaakceptowanie nowej obudowy, wymianę panelu lub jego wyczyszczenie.

Jak wyczyścić obudowę PlayStation 5?

Pobocznym, lecz dużym wątkiem pod memem stał się ten dotyczący sposobów na czyszczenie obudowy PlayStation 5. Nie jest to takie proste, jeśli mamy do czynienia np. z kredkami lub flamastrami. Wszystko przez tłoczoną strukturę plastiku. Mimo że z daleka wydaje się ona gładka, posiada wiele malutkich wytłoczeń.

Wczoraj wyczyściłem kilka małych zanieczyszczeń na obudowie PS5 i zajęło mi to dużo czasu. Problem polega na tym, że ślady dostają się do wygrawerowanych symboli PlayStation i to czyni je naprawdę trudnymi do usunięcia. Musiałem je trochę oszlifować i użyć sporo alkoholu. Nie pozostały żadne ślady poza lekkimi rysami, które są dobrze ukryte przez wzór PS.

Reddit

Niektórzy zalecają użycie magicznej gumki w walce z brudną obudową PS5. Ale…

Nie działa, lub nie do końca. Ściera ślady na powierzchni, ale kredka, która dostała się między symbole PS pozostaje. Możesz użyć szczoteczki do zębów i szczotkować pod różnymi kątami, spokojnie może to zająć godzinę i niewiele pomaga. Lepszym rozwiązaniem dla mnie było po prostu lekkie zeszlifowanie bez wymazywania symboli PS, musiałem użyć najlepszego papieru ściernego, jaki mogłem znaleźć.

Reddit

Jak zatem widać, pomalowana obudowa konsoli to duży kłopot, jeśli ktoś rzeczywiście chce usunąć zabrudzenia. A co Wy byście zrobili, gdyby dziecko potraktowało PS5 jak kartkę do stworzenia najlepszego rysunku na świecie?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie