Zmodyfikowana konsola Sony hitem na Reddicie. „PortalStation 5”

PlayStation 5 przemalowane przez użytkownika Reddita
Newsy PS5

Jeden z graczy skupionych wokół Reddita zaprezentował własnoręcznie zmodyfikowaną konsolę PlayStation 5.

Wystarczyło trochę pomarańczowej farby, dopasowany kolorystycznie przewód elektroluminescencyjny i LED-owe logo PlayStation, aby nadać konsoli zupełnie inny styl. Użytkownik FoxAche82 pokazał tym samym, że nie potrzeba mniej lub bardziej oficjalnych nakładek na konsolę, aby odświeżyć jej wygląd. Co ciekawe, to nie jest jeszcze ukończona praca; użytkownik zamierza jeszcze dopracować całość.

Twórca wspomniał o tym, że oryginalne kolory konsoli uważa za dość nudne, postanowił więc nieco ożywić urządzenie. Rzeczywiście jaskrawy kolor całkiem się tu sprawdza, choć trzeba przyznać, że PS5 nie wpasowałoby się teraz w każde wnętrze. Oryginalne barwy są może nieco nużące, ale przynajmniej uniwersalne. Nowo ozdobione PlayStation 5 niektórym użytkownikom skojarzyło się zresztą z konkretnymi grami. Rzeczywiście, wygląd konsoli mógłby być zainspirowany którymś z wymienionych tytułów, a wśród tych padły m.in. Portal, pierwsza część Mass Effect (a ściślej – zbroje), a nawet wyczekiwane i wymarzone przez wielu, choć niezapowiedziane Titanfall 3.

Jeden z użytkowników zauważył nawet podobieństwo do… postaci z Gwiezdnych Wojen. Wymieniono m.in. droida BB-8 oraz CC-2224. Trzeba przyznać, że i w tych porównaniu coś może być na rzeczy – „nowa” wersja PS5 z powodzeniem mogłaby nawiązywać do tych właśnie postaci.

Co sądzicie o konsoli w takiej wersji kolorystycznej?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie