Kupił siostrzeńcowi PlayStation 5 i nie zgadniecie, jak zamaskował konsolę

PlayStation-5
Newsy PS5

Kupić PlayStation 5 w dobrej cenie, to wielkie szczęście. Dostać PS5 za darmo… bajka. Przeglądając forum Reddit znalazłem coś naprawdę nietypowego.

Dobra, zanim zobaczycie, co zrobił jeden żartowniś, wspomnę, że wszystkie dostępne oferty na PlayStation 5 publikujemy codziennie tutaj, a PlayStation 5 można wygrać w jednej z darmowych gier, do której zawitał wiedźmin Geralt oraz Yennefer. Skoro wstępniaka mamy za sobą, przechodzimy do ciekawostki z Reddita.

PlayStation 5 przebrane za stołek

Może ta fotka to fake, a może nie. Jednak zdobyła taką popularność na wspomnianym forum, że dorobiła się już niemal tysiąca komentarzy. Te warto przejrzeć, ponieważ skrywają się w nich świetne historie graczy, którzy wspominają, jak to kiedyś ktoś ukrył przed nimi konsolę na prezent. Przykłady podajemy pod „PlayStation 5 stołkiem”.

Historie graczy. To był najlepszy dzień w życiu

Wśród komentarzy do zamaskowanego PS5 znajdziemy świetne wspominki forumowiczów. Przytoczę choćby trzy z nich.

Kiedy miałam około 14 lat, w Boże Narodzenie mama powiedziała mi, że w tym roku na nic ją nie stać, więc kupiła mi duże pudełko czekoladek. Rozpakowałem je i zdałem sobie sprawę, że skłamała… To było PS1 (wówczas konsola debiutowała). Nigdy nie zapomnę tego dnia!

EndVry – Reddit

Dostałem PS2, kiedy byłem dzieckiem. Mikołaj odwiedził nas i wyszedł, a my otworzyliśmy wszystkie nasze prezenty. Wtedy tata zauważył prezent leżący na śniegu na zewnątrz i zasugerował, że Mikołaj przypadkowo zgubił go po drodze. Wyszliśmy i znalazłem PS2, dwa kontrolery i kilka gier. Było całkiem fajnie.

Gerf93 – Reddit

Rodzice wyjęli PS2 z pudełka i wypchali karton skarpetkami oraz bielizną. To miał być prezent na święta Boże Narodzenie. Powiedzieli, że mają pudełko od kuzyna, który dostał je kilka miesięcy wcześniej. Jestem prawie pewien, że mają gdzieś vhs, kiedy otwieram ostatni prezent i ekscytuję się jak dzieciak z N64 😂 Na pewno zawsze będę pamiętać ten dzień.

joshformayer – Reddit

A kto nie kojarzy zwrotu „ekscytuje się jak dzieciak z N64” z ostatniej historii, to podrzucamy ten filmik.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie