PlayStation 4 oficjalnie tańsze o 50 dolarów! Obniżka nie tylko w Japonii
[caption id="attachment_35314" align="aligncenter" width="1500"] PlayStation 4[/caption]
W końcu możemy powiedzieć, że cena PS4 zostaje ścięta również poza krajem Kwitnącej Wiśni.
Zaczęło się od tegorocznych targów Tokyo Game Show, podczas których Sony zapowiedziało, że od października obniża ceny swojej najnowszej konsoli. Niestety informacja dotyczyła jedynie rynku w Japonii. Kwestią czasu było jednak, aż obniżka wyleje się na inne regiony świata.
Na początku tego tygodnia pisaliśmy, że w Stanach Zjednoczonych pojawiają się świetne oferty na PS4, które można kupić taniej o 50 dolarów. Widać, że niektórzy sprzedawcy mieli cynk od Sony, iż nowe ceny nadciągają również do USA.
Teraz amerykański oddział PlayStation oficjalnie informuje, że od 9 października cena PlayStation 4 zostanie ścięta w tamtym regionie (oraz w Kanadzie) o 50 dolarów. Oznacza to, że za konsolę zapłacimy 350 dolarów. Co najważniejsze, to nie chwilowa promocja, lecz obniżka na stałe.
Tym samym o 50 dolarów spadną ceny różnych zestawów:
- Uncharted: The Nathan Drake Collection
- Limited Edition Call of Duty Black Ops 3 1TB
- Limited Edition Disney Infinity 3.0: Star Wars
- Limited Edition Star Wars Battlefront
- Star Wars Battlefront Bundle
- NHL 16 bundle (tylko w Kanadzie)