Update nr 8 dla PUBG przynosi frajdę dla fanów skinów

Najnowszy update  z numerem 8 wylądował właśnie na pecetowej wersji Playerunknown’s Battlegrounds. Wraz z nim gracze dostaną nowy system ustawiania skinów do broni oraz kilka pomniejszych poprawek. Wszystko to jednak na razie tylko na serwerach testowych.

Niemal przed chwilą deweloperzy z PUBG Corp. wdrożyli nową kompilację gry na serwery testowe. Daje to szansę graczom na wypróbowanie między innymi jak działa nowy system skinów.

PUBG – dostosuj skin do swojej broni

Nowy system skórek broni, daje graczom przede wszystkim możliwość dostosowania ich wyglądu.Oprócz tego, od teraz będziemy mogli pozyskiwać różne skiny, dzięki nowemu typowi skrzynek z lootem. Tak nabyte skiny będą mogły zostać zastosowane we wspomnianym już menu, oferującym dostosowywanie wyglądu uzbrojenia.

Tak przedstawia się menu, w którym pobawimy się w dostosowywanie wyglądu uzbrojenia.

Nowe typy skrzynek w PUBG

Skórki pozyskamy z dwóch nowych rodzajów skrzynek o nazwach Triumph i Raider. Ta pierwsza będzie losową, cotygodniową skrzynią, którą otworzymy jedynie za pomocą kluczy zakupionych za prawdziwe pieniądze. Druga z kolei skrzynka nie będzie już (na szczęście) wymagała realnej kasy, aby dobrać się do jej zawartości.

Któż z graczy PUBG nie kocha skinów?

Event Mode w PUBG

Niedawno pisaliśmy także o tym, że PUBG Corp. wprowadził nowy tryb rozgrywki, tzw. system Event Mode (także jedynie na serwery testowe). Do tej pory programiści namierzyli już wiele elementów, które w tym trybie należałoby poprawić. Podobnie będzie w przypadku update’u nr 8. Po feedbacku zebranym z serwerów testowych, rozwiązania będą mogły zostać wprowadzone do finalnej wersji gry.

PUBG – zmiana goni zmianę

Jednak na nowym patchu na pecety deweloperzy z PUBG Corp. nie poprzestają. W świecie Playerunknown’s Battlegrounds ciągle coś się dzieje. W kwietniu (i tu znów mowa o serwerach testowych) gracze na PC dostaną nową, najmniejszą dotąd mapę (4 x 4 km) w tropikalnych klimatach, a miłośnicy gier mobilnych mogą już od jakiegoś czasu pyknąć mecz PUGB na Androidzie i iOS.

PUBG Corp. wciąż walczy także z cziterami (których pełne są całe serwery), co mimo iż chwalebne, nie zawsze dobrze się kończy. Jeden z ostatnich patchy wycelowanych w oszustów sprawił, że na jakiś czas tytuł stał się niegrywalny, a wielu niewinnych graczy obłożono banem.

Pełną listę zmian, którą przyniesie Update nr 8 na PC, możecie znaleźć (w języku angielskim) tutaj.

Jak wam się podoba te nowe rozwiązanie z dostosowywaniem wyglądu Waszego uzbrojenia? Spędzicie przy nim z pewnością niejedną godzinę.

Ewelina Stoj

Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.