PUBG Mobile na telefon za darmo w Polsce. Poradnik i linki – jak pobrać na iOS i Android [Aktualizacja]

PUBG Mobile na telefon za darmo w Polsce. Poradnik i linki – jak pobrać na iOS i Android [Aktualizacja]
Filmiki z gier Gry za darmo Mobile Newsy Polecamy!

Mobilna wersja Playerunknown’s Battlegrounds opuściła już Chiny i po testach w Kanadzie jest wypuszczana na cały świat. PUBG Mobile na telefon jest dostępne po angielsku. Oto linki do pobrania na iOS oraz Android.

Zapomnijcie już o poradniku jak pobrać PUBG za darmo na telefon w wersji chińskiej, ponieważ nie musimy się użerać z krzaczkami i możemy spokojnie zainstalować grę w wersji angielskojęzycznej.

Mobilny PUBG był początkowo dostępny tylko w Kanadzie, lecz jak informują deweloperzy, gra została puszczona w świat, jest już dostępna w 123 regionach i niedługo pojawi się w kolejnych. Dotyczy to zarówno wersji PUBG na telefony z iOS, jak i systemem Android.

PUBG Mobile na telefon – jak pobrać?

Póki co, w polskim regionie nie mamy dostępu do gry, co nie oznacza, że nie możemy w nią zagrać. Aby to zrobić, należy zainstalować aplikację APKPure i z jej poziomu pobrać, a następnie zainstalować PUBG Mobile na telefon. Pamiętajcie jednak, że APKPure jest aplikacją zewnętrzną i co prawda możemy przeczytać w sieci, że dzięki niej spokojnie sobie pogramy, to instalujecie ją na własną odpowiedzialność.

[AKTUALIZACJA]

PUBG Mobile na telefon jest już dostępny do pobrania w Polsce, zatem po prostu klikajcie w poniższe linki i pobierajcie grę za darmo.

PUBG Mobile na telefon – linki do pobrania iOS Android

PUBG Mobile – wersja Android

PUBG Mobile – wersja iOS

PUBG Mobile na telefon – wymagania

PUBG Mobile wymaga systemu iOS 9.0 lub nowszego i obsługuje iPhone’y aż do iPhone’a 5S (choć zalecany jest iPhone 6). Daje to przewagę nad konkurencją w postaci Fortnite Battle Royale, która obsługuje tylko iPhone’a 6S i nowsze. Wersja PUBG Mobile na Androida zadziała z ponad 500 różnych urządzeń z Androidem – REDMI NOTE4, REDMI NOTE3, SAMSUNG GALAXY J7, OPPO A37F, OPPO A37FW INTERNATIONAL, REDMI 3S, VIVO Y53, SAMSUNG GALAXY S6, SAMSUNG GALAXY S7, LG GOOGLE NEXUS 4, SONY XPERIA E5 i inne.

Zgodnie z informacjami podanymi w Google Play, zalecane jest korzystanie z urządzenia z systemem Android 5.1.1 Lollipop lub nowszym z co najmniej 2 GB pamięci RAM.

PUBG Mobile jest dostępny za darmo. W przypadku iOS plik waży 892.7 MB. Na Androidzie pobierzemy około 700 MB.

PUBG Mobile na telefon – gameplay:Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie