Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Planujecie zagrać w Call of Duty: Warzone na PC? Lepiej zróbcie porządek na dysku!

Call of Duty: Warzone waży już ponad 230 GB…

Ciągłe aktualizacje serwowane przez Activision, skutkują ogromną ilość miejsca, które musimy przeznaczyć na cieszącą się wielką popularnością grę FPS. Cieszy fakt, że twórcy nie zapominają o swoim produkcie dopieszczając go i serwując nowe tryby i patche. Niedawno ruszył nowy sezon rozgrywek, który m.in. przyniósł nowych bohaterów-Farah i Nikołaja. Nie sposób się więc nudzić, mogąc ciągle obcować z nowymi treściami.

Niestety za ciągłe usprawnienia trzeba płacić, w przypadku tego tytułu f2p Wasz portfel odetchnie z ulgą, ale dysk nie będzie pocieszony. Miłośnicy marki postulują aby gra została podzielona na kilka różnych trybów: Singleplayer, Multiplayer oraz Warzone. Pozwoliłoby to na pobranie plików niezbędnych do rozpoczęcie zabawy w określonym wariancie rozgrywki.

Teraz pozostaje czekać jedynie na ruch ze strony Activision i mieć nadzieję, że studio zaspokoi oczekiwania fanów. Może w ten sposób na naszych dyskach zmieści się więcej tytułów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się