Planowane dodatki do The Sims 4. Wampiry, żywiołaki czy królowie estrady?

Electronic Arts pyta graczy, jakich dodatków sobie życzą.

Wydawca The Sims 4 rozsyła posiadaczom gry ankietę, w której proponuje różne pomysły na DLC. Sprawdźcie więc swoją skrzynkę pocztową – może i do Was dotarł mail od Elektroników.


Propozycje są naprawdę ciekawe. Przykładowo dodatek o nazwie Supernatural mógłby wprowadzić Simów w świat wampirów, żywiołaków oraz innych nadprzyrodzonych istot.

Dodatek Active Careers proponuje z kolei bardziej przyziemne zajęcie, czyli rozwijanie swojej postaci tak, by została np. lekarzem, detektywem, muzykiem, fotografem bądź filmowcem.

Innym proponowanym DLC jest Fame and Fortune, który pozwoli nam brylować na scenie jako gwiazda kina bądź estrady. Town Life wprowadziłby natomiast do The Sims 4 nowe sklepy, a nam otworzył ścieżkę kariery burmistrza lub zarządcy miasta.

Planowany dodatek Business Owner pozwoli z kolei zostać przedsiębiorcą i założyć np. własną kawiarnię. Health and Wellness zadba z kolei o zdrowie Simów (pójdziemy np. na masaż, odwiedzimy saunę) oraz umożliwi nam prowadzenie własnego centrum odnowy biologicznej.

Wszystko zależy teraz od graczy, którzy wypełniając ankietę mają wpływ, jakie dodatki trafią do The Sims 4. Przypominamy, że pierwsze DLC zaczęły się już ukazywać. Dostaliśmy już dodatek z duchami, a w przyszłym miesiącu gra wzbogaci się o długo oczekiwane baseny.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • fanka simsów

    Dla mnie wampiry i sterowanie duchami a nie jak w the sims3 ja chce tak w the sims 4

  • meggan_pl

    najlepiej z wampirami i zoombi by było supper a nie tylko to co w 3

1 Shares
Share1
+1
Tweet