Polska gra pozwoli Wam zakosztować pirackiego życia. Pirate’s Dynasty zapowiada się wybornie

Pirate's Dynasty to nowa polska gra dla fanów piratów i symulacji
Newsy PC

Seria „Dynasty” rozwija się o kolejne pozycje. Teraz przyszła pora na coś dla fanów żeglugi, walk morskich, poszukiwania skarbów i walki na kordelasy. Oto Pirate’s Dynasty.

Medieval Dynasty nieświadomie (zapewne) zapoczątkowało nową serię gier, które pozornie nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. W istocie wszystkie łączy podobna koncepcja i słowo „Dynasty” w tytule. Polski „symulator biednego chłopa” okazał się tak dużym sukcesem, że Toplitz Productions postanowiło zainteresować się wydaniem kolejnych gier opartym na tym pomyśle.

Pirate’s Dynasty pozwoli nam zakosztować życia na morzu

Wcześniej zapowiedziano m.in. Wild West Dynasty i Sengoku Dynasty, traktujące odpowiednio o Dzikim Zachodzie oraz feudalnej Japonii. Teraz do gamy „symulatorów życia”/”survivali”/”gier RPG” dołącza Pirate’s Dynasty. Jak sam tytuł wskazuje – tym razem będziemy mogli przeżyć życie ściganego przez prawo korsarza.

Dzięki karcie na Steam dowiedzieliśmy się, że w założeniach nie jest to tytuł zbyt odmienny od reszty cyklu. Skupimy się przede wszystkim na przetrwaniu i eksploracji, w trakcie wspinania się na szczyt morskich sław pirackiego życia. Wybudujemy kryjówkę, zrekrutujemy bandę, zbudujemy statek i weźmiemy udział w niezliczonej liczbie aktywności i bitew w proceduralnie generowanym świecie.

W grze Pirate’s Dynasty możesz razem ze znajomymi od mało znaczącego żeglarza przejść drogę do najsłynniejszej bandy piratów na Karaibach. Bierz udział w trudnych bitwach na otwartym morzu, zbieraj cenne łupy, a także wybuduj i powiększ swoją piracką kryjówkę. Razem z załogą i mieszkańcami swojej osady możecie przejść do historii jako najznamienitsi pośród piratów!

– czytamy w opisie na Steam

Gra oferować ma kooperację, ale równie dobrze mamy bawić się w pojedynkę. Niestety, twórcy nie opublikowali nic więcej poza paroma screenami i filmikiem, który w zasadzie nie pokazuje nic. Docelowa data premiery to trzeci kwartał 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie