Pierwsze sprzęty nowej marki gamingowej Ravcore

W popularnych sklepach można dostać teraz takie sprzęty Ravcore jak klawiatury Hurricane i Blade, mysz Tempest i słuchawki Zen.

Klawiatury Hurricane i Blade, mysz Tempest oraz słuchawki Zen pojawią się w sprzedaży już 18 grudnia m.in. w sieciach RTV EURO AGD, NEONET oraz sklepie ULTIMA.PL. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.


Pierwszych dwudziestu użytkowników, którzy zarejestrują produkty Ravcore na stronie ravcore.com, otrzymają, oprócz rozszerzonej gwarancji door-to-door, 30% rabat na grę Fallout 4 w sklepie muve.pl. Tak Ravcore stara się walczyć o klientów.

Klawiatura Hurricane

Ravcore Hurricane
Ravcore Hurricane

Ma 10 dodatkowych, programowalnych przycisków oraz 4 profile, które pozwalają użytkownikowi przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawić makra w dziesiątkach kombinacji, zgodnie z preferencjami w poszczególnych grach. Czerwone klawisze można wymienić na czarne – w zestawie z klawiaturą znajduje się komplet klawiszy kierunkowych (strzałki), klawisze WASD oraz dedykowany uchwyt umożliwiający sprawny demontaż i montaż wymiennych nakładek. Ciekawym rozwiązaniem w klawiaturze Hurricane jest dołączony do zestawu dedykowany wiatrak, który owiewa i ochładza dłonie gracza w najgorętszych momentach gry. Można go podłączyć w jednym z dwóch złącz, rozlokowanych po obu stronach klawiatury.

Klawiatura Blade

Ravcore Tempest
Ravcore Tempest

Klawiatura membranowa Blade to sprzęt dla graczy, którzy cenią zarówno funkcjonalność i wygodę użytkowania, jak i ciekawy wygląd. Regulacja częstotliwości próbkowania (125 – 1000 Hz) oraz czasu reakcji przycisków umożliwiają dostosowanie czułości i szybkości klawiatury do wymagań każdej gry. Blade jest wyposażona w 9 programowalnych przycisków, przystosowanych do obsługi ustawień makro oraz 4 odpowiedzialne za profile. Dzięki dwóm dodatkowym przyciskom gracz może również szybko przełączać się pomiędzy trybami poruszania się za pomocą strzałek lub przycisków WASD. Ponadto, dzięki przyciskowi blokady Windows nie trzeba martwić się przypadkowym naciśnięciem klawiszy Windows, Alt + Tab czy innych skrótów, które mogą powodować przerwanie gry. Blade wyróżnia się także podświetleniem LED – klawiatura podzielona jest na 4 segmenty i z poziomu dedykowanego oprogramowania użytkownik może ustawić kolory podświetlenia każdego z nich.

Mysz Tempest

Ravcore Zen
Ravcore Zen

Mysz Ravcore Tempest z laserowym sensorem AVAGO 9800 umożliwia dostosowanie urządzenia do indywidualnych preferencji. 8 programowalnych przycisków, 5 profili użytkownika oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwalają przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy i ustawiać makra zgodnie z potrzebami użytkownika. Rozdzielczość ma 6-poziomową regulację w zakresie 200-8200DPI, użytkownik może sam zaprogramować wartości poszczególnych poziomów. Częstotliwość próbkowania 125Hz-1000Hz oraz przyspieszenie 30G gwarantują brak opóźnień. Tempest charakteryzuje się także symetryczną budową, wygodną zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych graczy.

Słuchawki Zen

Dedykowane oprogramowanie umożliwia dostosowanie słuchawek do indywidualnych preferencji gracza – regulowane jest natężenie basów oraz czułość dźwięku w każdej z 7 stref w systemie dźwięku przestrzennego 7.1. Są wyposażone w chowany elastyczny mikrofon, którego długość i pozycję można modyfikować zależnie od indywidualnych potrzeb. Model ten wyróżnia się także podświetleniem LED, którego kolor można wybrać, dostosowując go np. do podświetlenia swojego komputera, pozostałych akcesoriów czy po prostu własnych upodobań. Za pomocą jednego przycisku gracz może także wyłączyć podświetlenie.

Źródło: Ravcore

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

15 Shares
Share15
+1
Tweet