TOP 30 szalonych akcesoriów dla graczy

Reflex Paradox
Publicystyka

30. Mad Catz N64 Rumble Rod Fishing Controller

Na długo przed erą VR i skomplikowanych symulatorów, na rynku pojawił się sprzęt dla graczy, którym zależy na immersji w trakcie… grania w gry o wędkowaniu. To jeden z najdziwniejszych kontrolerów, jakie widziałem, ale najwyraźniej znaleźli się chętni.

Mad Catz N64 Rumble Rod Fishing Controller
Źródło: Lukas Games

29. N64 Game Drawer

Dziś w sklepach nietrudno znaleźć specjalne meble przeznaczone dla kolekcjonerów gier lub filmów. Co jednak powiecie na oficjalne szufladki na gry do Nintendo 64? Pomysł dziwaczny, ale jednak przydatny.

28. Wii Football

Choć pozornie nie jest to przesadnie dziwny kontroler, z całą pewnością jest jednym z mniej wygodnych. Przed Wami jedno ze słynnych akcesoriów do Wii, których pojawiały się niegdyś dziesiątki. Cóż, fani futbolu amerykańskiego być może byli zadowoleni.

Wii Football
Źródło: Geeky Gadgets

27. Drewniana ręka z Ikei

Choć podobną „funkcję” może pełnić praktycznie dowolny przedmiot, o który można zaczepić słuchawki, jednym z gamingowych akcesoriów Ikei była drewniana rąsia. Aż chciałoby się pomalować ją na czerwono i zrobić cosplay Big Bossa z Metal Gear Solid V.

Drewniana ręka ikea
Źródło: Ikea

26. SteelSeries Touch Screen Gaming Controls

Gracie w gry mobilne i nie lubicie sterowania na ekranach dotykowych? SteelSeries miało dla Was ciekawe rozwiązanie, które chyba jednak nie podbiło rynku, bo obecnie ciężko je kupić. Niemniej sam pomysł był ciekawy i kto wie, może dziś, w erze rosnącej popularności mobilek, zdobyłby większy poklask.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie