Pierwsza recenzja The Order: 1886. Obawy się potwierdziły?

0 komentarzy

Zobaczcie, jakie plusy i minusy posiada najnowsze dzieło Ready at Dawn.

Do wypuszczenia The Order: 1886 zostało naprawdę niewiele czasu. Tytuł pojawi się na PS4 już w ten piątek (20 lutego). Choć embargo na publikowanie recenzji mija 16 godzin przed premierą, jeden z francuskich magazynów postanowił wyjść przed szereg i już teraz ocenił produkt Ready at Dawn.

Dziennikarz Jeux Video Magazine docenił The Order: 1886 za świetny klimat oraz przewspaniałą grafikę (zobaczcie wczorajsze screeny, które wyciekły do sieci). To naprawdę dobry shooter, w doskonały sposób oddający atmosferę epoki wiktoriańskiej. Warstwa dźwiękowa również została pochwalona.

Po stronie minusów znalazło się natomiast stwierdzenie, że za dużo w tej grze przerywników filmowych oraz sekwencji QTE. Ponadto czas gry nie okazał się zbyt długi. Przejście The Order: 1886 na łatwym poziomie trudności zajęło redaktorowi JVM około 7-8 godzin. Przypominamy, że właśnie krótki czas gry budził w ostatnim czasie największe obawy wśród graczy.

Recenzja The Order: 1886 zakończyła się notą 15/20. Wśród ocen cząstkowych znalazły się: gameplay – 4/5; grafika 5/5, dźwięk 4/5 oraz żywotność (czas gry) – 2/5.

Poniżej zamieszczamy skany magazynu z recenzją (za serwisem Gamepur).

 

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się